AlphaMU


Join the forum, it's quick and easy

AlphaMU
AlphaMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buguri

2 posters

Go down

Buguri Empty Buguri

Post  Midgard Tue Feb 09, 2010 8:23 pm

Am initiat topicul acesta pentru a avea un loc unde sa postam bugurile gasite in game.

Va rog sa pastrati acest topic doar pentru a reporta bugurile din joc si sa initiati un alt topic legat de setarile curente.

Buguri minore - in opinia mea

1. Numele skilului infinite arrows - scrie in chineza, de modificat.
2.Levelul necesar pentru a te misca pe o alta harta prin actionarea hotkeyului M , in momentul de fata nu coincid.
3.Pragurile de agilitate la toate caracterele, o chestie de testat pe caracter, am observat ca sunt puse pentru Soul Master, voi incerca sa completez eu si pentru Dark Lord si mai avem nevoie de un feedback de la jucatori ce joaca pe Magic Gladiator.
4.Summon-ul Dark Lord-ului nu merge din cate am observat, as dori totusi si o a doua parere.
5. Lost Mapu-ul +0 din Lorencia Bar nu merge, in schimb bundelul de 10 merge, poate este de preferat sa se scoata itemul "Lost Map+0" din shop.
6. Spelul "Evil Spirits" nu merge sa fie invatat la 240 energ. din cate am inteles merge la o valoare de 500 puncte in energ.
7. Harta "Arena" apare de 2 ori cand se apasa hotkeyul M, din cate stiu eu prima data ar trebui sa te duca in locatia "Stadium" dar tot la intrarea in Arena te duce, de modificat punctul de spawn.

Midgard

Midgard
Global Moderator
Global Moderator

Posts : 14
Join date : 2010-02-08

Back to top Go down

Buguri Empty Re: Buguri

Post  Freth Wed Feb 10, 2010 2:20 pm

Itemele excelent pot fi aruncate din Inventory.
Freth
Freth
Moderator
Moderator

Posts : 46
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum